
Жаровня гусятниця прямокутна 6.5 л з кришкою гриль мармурове антипригарне покриття Edenberg EB-4609
1 499 ₴
- В наявності
- Код: EB-4609
+380 (93) 700-06-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гусятниця жаровня з кришкою-гриль з алюмінію 31 х 22 х 11 см, ємність 6.5 л — це універсальний кухонний посуд для запікання, тушкування та смаження різноманітних страв. Завдяки продуманій конструкції та багатофункціональності такий посуд стане незамінним помічником на будь-якій кухні.
Корпус виготовлений із якісного алюмінію, який забезпечує швидке та рівномірне нагрівання. Це дозволяє готувати страви рівномірно, зберігаючи соковитість, аромат і природний смак продуктів.
Особливістю є кришка-гриль, яку можна використовувати окремо як сковороду для обсмажування м’яса, овочів або інших страв
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Жаровня |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Прямокутна |
| Верхній діаметр посуду | 31 (см) |
| Довжина посуду | 31 см |
| Ширина посуду | 22 см |
| Висота стінок | 11 см |
| Антипригарне покриття | Мармур |
| Кришка | Метал |
| Кількість ручок | 4 |
| Матеріал ручок | Алюміній |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | Edenberg |
| Джерело нагріву | Газова плита, Індукційна плита, Електрична плита (чавунні конфорки) , Електрична плита (склокераміка), Для всіх видів плит, Духовка |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Колір | Чорний |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴









