
Жаровня гусятниця прямокутна 4 л 30х21,5х7 см з гранітним покриттям зі скляною кришкою Edenberg EB-12125
899 ₴
- В наявності
- Код: EB-12125
+380 (93) 700-06-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жаровня гусятниця прямокутна 30х21,5х7 см — це зручний і практичний посуд для запікання, тушкування та приготування ароматних домашніх страв. Завдяки легкій, але міцній конструкції вони забезпечують комфорт у використанні та чудово підходять для щоденного приготування їжі.
Алюмінієвий корпус швидко та рівномірно нагрівається, сприяючи якісному приготуванню страв без пригорання. Такий посуд ідеально підходить для приготування м’яса, птиці, овочів, плову, рагу та інших страв, які потребують тривалого томління.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Жаровня |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Прямокутна |
| Верхній діаметр посуду | 30 (см) |
| Довжина посуду | 30 см |
| Ширина посуду | 21.5 см |
| Висота стінок | 7 см |
| Антипригарне покриття | Граніт |
| Кришка | скло |
| Кількість ручок | 2 |
| Матеріал ручок | Алюміній |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | Edenberg |
| Джерело нагріву | Газова плита, Індукційна плита, Електрична плита (чавунні конфорки) , Електрична плита (склокераміка), Для всіх видів плит, Духовка |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Колір | Сірий |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴




