
Каструля 17.3 л 36х17 см корпус та кришка з нержавіючої сталі Edenberg EB-3764
2 075 ₴
- В наявності
- Код: EB-3764
+380 (93) 700-06-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велика каструля з нержавіючої сталі 17.3 л 36х17 см - це практичний і надійний посуд для щоденного приготування різноманітних страв. Вона поєднує довговічність, зручність у використанні та сучасний дизайн, що робить її чудовим вибором для будь-якої кухні.
Виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі, каструля стійка до корозії, високих температур і механічних пошкоджень. Матеріал не вбирає запахи та не впливає на смак продуктів, забезпечуючи безпечне приготування їжі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edenberg |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр каструлі | 36 см |
| Висота каструлі без кришки | 17 см |
| Тип дна | Багатошарове |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Так |
| Колір | Сталевий |
| Тип плити | Електрична, Склокерамічна, Індукційна, Газова |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 17.3 л |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр під кришку | 36 см |
| Потовщене дно | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 075 ₴





